Chinees Taipei op de Olympische Winterspelen 1984
Chinees Taipei op de Olympische Spelen | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Land | Chinees Taipei | ||||||||||||||||
IOC-landcode | TPE 1956-1960 RCF 1964-1968 TWN 1972-1976 ROC | ||||||||||||||||
NOC | Chinese Taipei Olympic Committee (zh) (en) externe link | ||||||||||||||||
Olympische Winterspelen 1984 in Sarajevo | |||||||||||||||||
| |||||||||||||||||
Chinees Taipei op de Zomerspelen | |||||||||||||||||
1932* · 1936* · 1948* · 1952 · 1956** · 1960** · 1964** · 1968** · 1972** · 1976 · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1996 · 2000 · 2004 · 2008 · 2012 · 2016 · 2020 · 2024 | |||||||||||||||||
Chinees Taipei op de Winterspelen | |||||||||||||||||
1972** · 1976** · 1980 · 1984 · 1988 · 1992 · 1994 · 1998 · 2002 · 2006 · 2010 · 2014 · 2018 · 2022 *als Republiek China, ** als Taiwan. | |||||||||||||||||
|
Tijdens de Olympische Winterspelen van 1984, die in Sarajevo (Joegoslavië) werden gehouden, nam Chinees Taipei voor de derde keer deel.
Deelnemers en resultaten
Alpineskiën
Zie Alpineskiën op de Olympische Winterspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Lin Chi-Liang | reuzenslalom (m) | 71e | 3.56,64 (+1.15,46) 1.52,78+2.03,86 |
slalom (m) | dnf-1 | opgave run 1 | |
Ong Ching-Ming | reuzenslalom (m) | 68e | 3.51,97 (+1.10,79) 1.53,03+1.58,94 |
slalom (m) | 36e | 2.22,63 (+43,22) 1.10,33+1.12,30 |
Biatlon
Zie Biatlon op de Olympische Winterspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ueng Ming-Yih | 10 km (m) | 63e | 45.38,1 (+14.44,3) pen.: 4 (2 / 2) |
20 km (m) | 59e | 1:45.07,0 (+33.14,3) pen.: 8 (2 / 2 / 1 / 3) |
Bobsleeën
Zie Bobsleeën op de Olympische Winterspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Wu Dien-Cheng Chen Chin-San | 2-mansbob (m) Chinees Taipei I | 25e | 3.34,35 (+8,79) (53,92 / 53,64 / 53,08 / 53,71) |
Wu Chung-Chou Hwang Chi-Fang | 2-mansbob (m) Chinees Taipei II | 26e | 3.35,44 (+9,88) (54,53 / 54,12 / 53,35 / 53,44) |
Wu Dien-Cheng Sun Kuang-Ming Wu Chung-Chou Chen Chin-San | 4-mansbob (m) Chinees Taipei I | 22e | 3.27,58 (+7,36) (51,45 / 52,15 / 52,03 / 51,95) |
Langlaufen
Zie Langlaufen op de Olympische Winterspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Ueng Ming-Yih | 15 km (m) | 81e | 1:00.10,6 (+18.45,0) |
Chang Kun-Shung | 82e | 1:02.57,7 (+21.32,1) | |
Wang Chi-Hing | 84e | 1:03.17,0 (+21.51,4) |
Rodelen
Zie Rodelen op de Olympische Winterspelen 1984 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
Olympiër | Discipline | Resultaat | Prestatie |
---|---|---|---|
Sun Kuang-Ming | mannen | 25e | 3.15,290 (+11,032) (50,090 / 48,080 / 49,174 / 47,946) |
Teng Pi-Hui | vrouwen | 21e | 2.57,478 (+10,908) (43,579 / 43,280 / 44,107 / 46,512) |
Chuang Lai-Chun | dnf | opgave |
Bronnen, noten en/of referenties
|