Interlands Armeens voetbalelftal 2020-2029
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Armeens voetbalelftal speelt en heeft gespeeld in de periode 2020 – 2029.[1]
Interlands
2020
| ||||
5 september UEFA Nations League Groep C2 № 212 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+2) | Noord-Macedonië [2] | 2 – 1 | Armenië[3][4] | Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Irfan Peljto (BIH) |
Ezgjan Alioski 5' (pen.) Ilija Nestorovski 38' (pen.) | 90+4' (pen.) Tigran Barseghjan |
| ||||
8 september UEFA Nations League Groep C2 № 213 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië [6] | 2 – 0[7] | Estland | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: David Coote (ENG) |
Aleksandr Karapetjan 43' Wbeymar Angulo 65' |
| ||||
11 oktober UEFA Nations League Groep C2 № 214 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Armenië [8] | 2 – 2 | Georgië[9] | Tychystadion, Tychy[10] Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Ivan Bebek (CRO) |
Choren Bajramjan 6' Henrich Mchitarjan 89' (pen.) | 46' Nika Katsjarava 74' Tornike Okriasjvili |
| ||||
14 oktober UEFA Nations League Groep C2 № 215 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Estland | 1 – 1[11] | Armenië[12] | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 1.007 Scheidsrechter: Luís Godinho (POR) |
Rauno Sappinen 14' | 8' Kamo Hovhannisjan |
| ||||
15 november UEFA Nations League Groep C2 № 216 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+4) | Georgië [13] | 1 – 2 | Armenië | Boris Pajtsjadzestadion, Tbilisi Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Marco Guida (ITA) |
Valeri Kazaisjvili 65' | 33' Gevorg Ghazarjan 86' Sargis Adamyan |
| ||||
18 november UEFA Nations League Groep C2 № 217 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Armenië [14][15] | 1 – 0 | Noord-Macedonië | GSP-stadion, Nicosia[16] Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Bobby Madden (SCO) |
Hovhannes Hambartsoemjan 55' |
2021
| ||||
25 maart WK-kwalificatie Groep J № 218 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Liechtenstein [17][18][19] | 0 – 1 | Armenië | Rheinparkstadion, Vaduz Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Julian Weinberger (AUT) |
83' (e.d.) Noah Frommelt |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie Groep J № 219 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië [20] | 2 – 0 | IJsland | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 4.300 Scheidsrechter: Enea Jorgji (ALB) |
Tigran Barseghjan 53' Choren Bajramjan 74' |
| ||||
31 maart WK-kwalificatie Groep J № 220 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië [21] | 3 – 2[22] | Roemenië | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 4.300 Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA) |
Edoeard Spertsjan 56' Varazdat Harojan 87' Tigran Barseghjan 89' (pen.) | 62' Alexandru Cicâldău 72' Alexandru Cicâldău |
| ||||
1 juni Vriendschappelijk № 221 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Kroatië [23] | 1 – 1[24][25] | Armenië[26] | Gradski Stadion, Velika Gorica Toeschouwers: 0[5] Scheidsrechter: Luka Bilbija (BIH) |
Ivan Perišić 24' | 72' Wbeymar Angulo |
| ||||
5 juni Vriendschappelijk № 222 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Zweden | 3 – 1[27] | Armenië[28] | Friends Arena, Solna Toeschouwers: 500 Scheidsrechter: Mattias Gestranius (FIN) |
Emil Forsberg 16' Marcus Danielson 34' Marcus Berg 84' | 63' Vahan Bitsjachtsjan |
| ||||
2 september WK-kwalificatie Groep J № 223 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Noord-Macedonië [29] | 0 – 0 | Armenië | Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: 3.147 Scheidsrechter: Artur Soares Dias (POR) Video-assistent: João Pinheiro (POR) |
| ||||
5 september WK-kwalificatie Groep J № 224 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Duitsland [30] | 6 – 0 | Armenië[31] | Mercedes-Benz Arena, Stuttgart Toeschouwers: 18.086 Scheidsrechter: William Collum (SCO) Video-assistent: Paul Tierney (ENG) |
Serge Gnabry 6' Serge Gnabry 15' Marco Reus 35' Timo Werner 45' Jonas Hofmann 52' Karim Adeyemi 90+1' |
| ||||
8 september WK-kwalificatie Groep J № 225 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië | 1 – 1 | Liechtenstein | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 14.400 Scheidsrechter: Duje Strukan (CRO) Video-assistent: Fran Jović (CRO) |
Henrich Mchitarjan 45+4' (pen.) | 80' Noah Frick |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie Groep J № 226 «onderlinge duels» 18:45 uur (UTC) | IJsland [32] | 1 – 1 | Armenië[33] | Laugardalsvöllur, Reykjavik Toeschouwers: 1.697 Scheidsrechter: Nikola Dabanović (MNE) Video-assistent: Kevin Blom (NED) |
Ísak Bergmann Jóhannesson 77' | 35' Kamo Hovhannisjan |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie Groep J № 227 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Roemenië [34] | 1 – 0 | Armenië | Stadionul Steaua, Boekarest Toeschouwers: 13.576 Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA) Video-assistent: Maurizio Mariani (ITA) |
Alexandru Mitriță 26' |
| ||||
11 november WK-kwalificatie Groep J № 228 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+4) | Armenië [35] | 0 – 5 | Noord-Macedonië[36] | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 7.200 Scheidsrechter: José María Sánchez Martínez (ESP) Video-assistent: Paolo Valeri (ITA) |
22' Aleksandar Trajkovski 36' Enis Bardhi 67' (pen.) Enis Bardhi 79' Milan Ristovski 90' (pen.) Enis Bardhi |
| ||||
14 november WK-kwalificatie Groep J № 229 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+4) | Armenië [37] | 1 – 4 | Duitsland | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 12.800 Scheidsrechter: François Letexier (FRA) Video-assistent: Jérémie Pignard (FRA) |
Henrich Mchitarjan 59' (pen.) | 15' Kai Havertz 45+4' (pen.) İlkay Gündoğan 50' İlkay Gündoğan 64' Jonas Hofmann |
2022
| ||||
24 maart Vriendschappelijk № 230 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië [38] | 1 – 0[39] | Montenegro[40][41] | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Andris Treimanis (LVA) |
Vahan Bitsjachtsjan 19' |
| ||||
29 maart Vriendschappelijk № 231 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+2) | Noorwegen | 9 – 0[42] | Armenië[43][44] | Ullevaalstadion, Oslo Toeschouwers: 9.032 Scheidsrechter: Mads-Kristoffer Kristoffersen (DEN) |
Erling Braut Haaland 24' Joshua King 29' (pen.) Joshua King 34' Erling Braut Haaland 45+1' Kristian Thorstvedt 50' Joshua King 59' Mats Møller Dæhli 80' Alexander Sørloth 86' Alexander Sørloth 90+1' |
| ||||
4 juni UEFA Nations League Groep B1 № 232 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+4) | Armenië | 1 – 0 | Ierland | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 10.600 Scheidsrechter: Radu Petrescu (ROU) Video-assistent: Nejc Kajtazović (SVN) |
Edoeard Spertsjan 74' |
| ||||
8 juni UEFA Nations League Groep B1 № 233 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Schotland [45] | 2 – 0[46] | Armenië | Hampden Park, Glasgow Toeschouwers: 38.627 Scheidsrechter: Sebastian Gishamer (AUT) Video-assistent: Felix Zwayer (GER) |
Anthony Ralston 28' Scott McKenna 40' |
| ||||
11 juni UEFA Nations League Groep B1 № 234 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+2) | Oekraïne [47] | 3 – 0 | Armenië | Stadion Miejski ŁKS, Łódź (Polen)[48] Toeschouwers: 12.503 Scheidsrechter: Daniel Stefański (POL) Video-assistent: Piotr Lasyk (POL) |
Roeslan Malynovskyj 61' Oleksandr Karavajev 77' Vitalij Mykolenko 87' |
| ||||
14 juni UEFA Nations League Groep B1 № 235 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië [49] | 1 – 4[50] | Schotland[51] | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 13.500 Scheidsrechter: Nikola Dabanović (MNE) Video-assistent: Kevin Blom (NED) |
Vahan Bitsjachtsjan 6' | 14' Stuart Armstrong 45+1' Stuart Armstrong 50' John McGinn 54' Ché Adams |
| ||||
24 september UEFA Nations League Groep B1 № 236 «onderlinge duels» 17:00 uur (UTC+4) | Armenië | 0 – 5 | Oekraïne | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 7.200 Scheidsrechter: João Pinheiro (POR) Video-assistent: Luís Godinho (POR) |
22' Oleksandr Tymtsjyk 57' Oleksandr Zoebkov 69' Artem Dovbyk 81' Danylo Ihnatenko 84' Artem Dovbyk |
| ||||
27 september UEFA Nations League Groep B1 № 237 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Ierland | 3 – 2[52] | Armenië[53][54][55] | Avivastadion, Dublin Toeschouwers: 41.719 Scheidsrechter: Rade Obrenovič (SVN) Video-assistent: Matej Jug (SVN) |
John Egan 16' Michael Obafemi 52' Robbie Brady 90+1' (pen.) | 71' Artak Dasjjan 73' Edoeard Spertsjan |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 238 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+1) | Kosovo [56] | 2 – 2[57] | Armenië[58][59] | Fadil Vokrristadion, Pristina Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Eldorjan Hamiti (ALB) |
Lirim M. Kastrati 67' (pen.) Donat Rrudhani 90+3' | 24' Zjirajr Sjaghojan 82' Kamo Hovhannisjan |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 239 «onderlinge duels» 17:30 uur (UTC+1) | Albanië [60] | 2 – 0 | Armenië[61] | Air Albaniastadion, Tirana Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Aleksandar Stavrev (MKD) |
Xhuliano Skuka 28' Kristjan Asllani 64' (pen.) |
2023
| ||||
25 maart EK-kwalificatie Groep D № 240 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië [62][63] | 1 – 2 | Turkije[64] | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 14.125 Scheidsrechter: José María Sánchez Martínez (ESP) Video-assistent: Ricardo de Burgos Bengoetxea (ESP) |
Ozan Kabak 10' (e.d.) | 35' Orkun Kökçü 64' Kerem Aktürkoğlu |
| ||||
28 maart Vriendschappelijk № 241 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+4) | Armenië [65] | 2 – 2[66] | Cyprus[67] | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Dumitru Muntean (MDA) |
Grant-Leon Ranos 50' Grant-Leon Ranos 59' | 43' Andreas Karo 83' Dimitris Christofi |
| ||||
16 juni EK-kwalificatie Groep D № 242 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Wales | 2 – 4[68] | Armenië[69] | Cardiff City Stadium, Cardiff Toeschouwers: 32.774 Scheidsrechter: Georgi Kabakov (BUL) Video-assistent: Dragomir Draganov (BUL) |
Daniel James 10' Harry Wilson 72' | 19' Lucas Zelarayán 30' Grant-Leon Ranos 66' Grant-Leon Ranos 75' Lucas Zelarayán |
| ||||
19 juni EK-kwalificatie Groep D № 243 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië | 2 – 1 | Letland[70] | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 13.450 Scheidsrechter: Peter Kralović (SVK) Video-assistent: Sören Storks (GER) |
Nair Tiknizjan 35' Tigran Barseghjan 90+1' (pen.) | 67' (e.d.) Stjopa Mkrtsjan |
| ||||
8 september EK-kwalificatie Groep D № 244 «onderlinge duels» 21:45 uur (UTC+3) | Turkije [71][72] | 1 – 1 | Armenië | Nieuw Eskişehirstadion, Eskişehir Toeschouwers: 31.740 Scheidsrechter: Daniele Orsato (ITA) Video-assistent: Paolo Valeri (ITA) |
Bertuğ Yıldırım 88' | 49' Artak Dasjjan |
| ||||
11 september EK-kwalificatie Groep D № 245 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië | 0 – 1 | Kroatië | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 14.233 Scheidsrechter: Clément Turpin (FRA) Video-assistent: Jérôme Brisard (FRA) |
14' Andrej Kramarić |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie Groep D № 246 «onderlinge duels» 19:00 uur (UTC+3) | Letland | 2 – 0[73] | Armenië[74] | Skontostadion, Riga Toeschouwers: 5.128 Scheidsrechter: Rade Obrenovič (SVN) Video-assistent: Nejc Kajtazović (SVN) |
Jānis Ikaunieks 39' Daniels Balodis 68' |
| ||||
17 oktober Vriendschappelijk № 247 «onderlinge duels» 15:00 uur (UTC+2) | Noord-Macedonië [75] | 3 – 1 | Armenië | Blagoj Istatovstadion, Strumica Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Nikola Dabanović (MNE) |
Aleksandar Trajkovski 43' Milan Ristovski 59' Erdon Daci 88' | 90+4' Edoeard Spertsjan |
| ||||
18 november EK-kwalificatie Groep D № 248 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+4) | Armenië | 1 – 1 | Wales | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 14.271 Scheidsrechter: Benoît Bastien (FRA) Video-assistent: Benoît Millot (FRA) |
Lucas Zelarayán 5' | 45+2' (e.d.) Nair Tiknizjan |
| ||||
21 november EK-kwalificatie Groep D № 249 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+1) | Kroatië [76] | 1 – 0 | Armenië | Maksimirstadion, Zagreb Toeschouwers: 20.398 Scheidsrechter: Ivan Kružliak (SVK) Video-assistent: Paolo Valeri (ITA) |
Ante Budimir 43' |
2024
| ||||
22 maart Vriendschappelijk № 250 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië [77] | 0 – 1 | Kosovo[78] | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: 10.000 Scheidsrechter: Irakli Kvirikasjvili (GEO) |
25' Milot Rashica |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 251 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+1) | Tsjechië [79] | 2 – 1 | Armenië[80] | Stadion Sparty na Letné, Praag Toeschouwers: 16.158 Scheidsrechter: Julian Weinberger (AUT) |
Ladislav Krejčí 45+1' Tomáš Chorý 77' | 14' Edgar Sevikjan |
| ||||
4 juni Vriendschappelijk № 252 «onderlinge duels» 18:00 uur (UTC+2) | Slovenië | 2 – 1[81] | Armenië[82] | Stožicestadion, Ljubljana Toeschouwers: 8.389 Scheidsrechter: Andreas Argyrou (CYP) |
Jan Mlakar 11' Josip Iličić 63' | 56' Varazdat Harojan |
| ||||
7 juni Vriendschappelijk № 253 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië | 2 – 1 | Kazachstan | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: onb. Scheidsrechter: Goga Kikatsjeisjvili (GEO) |
Aleksandr Marotsjkin 4' (e.d.) Vahan Bitsjachtsjan 58' | 90+6' (pen.) Baoeyrzjan Islamchan |
| ||||
7 september UEFA Nations League Groep C4 № 254 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië | – | Letland | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 september UEFA Nations League Groep C4 № 255 «onderlinge duels» 20:45 uur (UTC+2) | Noord-Macedonië | – | Armenië | Toše Proeskiarena, Skopje Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
10 oktober UEFA Nations League Groep C4 № 256 «onderlinge duels» 19:45 uur (UTC+1) | Faeröer | –[83] | Armenië | Tórsvøllur, Tórshavn Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
13 oktober UEFA Nations League Groep C4 № 257 «onderlinge duels» 20:00 uur (UTC+4) | Armenië | – | Noord-Macedonië | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
14 november UEFA Nations League Groep C4 № 258 «onderlinge duels» 21:00 uur (UTC+4) | Armenië | – | Faeröer | Republikeins Stadion Vazgen Sargsian, Jerevan Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
| ||||
17 november UEFA Nations League Groep C4 № 259 «onderlinge duels» 16:00 uur (UTC+2) | Letland | – | Armenië | n.n.b. Toeschouwers: n.n.b. Scheidsrechter: n.n.b. |
Bronnen, noten en/of referenties
|