Кубок Англії з футболу 1979—1980
Кубок Англії 1979—1980 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Вест Гем Юнайтед (3-й раз) |
Віцечемпіон | Арсенал |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1979—1980 — 99-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії. Втретє титул здобув Вест Гем Юнайтед.
Перший раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
23 листопада | Порт Вейл | 1:3 | Донкастер Роверз |
24 листопада | Енфілд | 0:2 | Йовіл Таун |
24 листопада | Блекпул | 1:1 | Віган Атлетік |
28 листопада Перегравання | Віган Атлетік | 2:0 | Блекпул |
24 листопада | Честер Сіті | 5:1 | Воркінгтон |
24 листопада | Дарлінгтон | 1:1 | Гаддерсфілд Таун |
27 листопада Перегравання | Гаддерсфілд Таун | 0:1 | Дарлінгтон |
24 листопада | Баркінг | 1:0 | Оксфорд Юнайтед |
24 листопада | Рочдейл | 2:1 | Сканторп Юнайтед |
24 листопада | Редінг | 4:2 | Кеттерінг Таун |
24 листопада | Волсолл | 2:0 | Стокпорт Каунті |
24 листопада | Джиллінгем | 0:0 | Вімблдон |
27 листопада Перегравання | Вімблдон | 4:2 | Джиллінгем |
24 листопада | Шеффілд Венсдей | 3:0 | Лінкольн Сіті |
24 листопада | Грімсбі Таун | 1:1 | Честерфілд |
27 листопада Перегравання | Честерфілд | 2:3 | Грімсбі Таун |
24 листопада | Стаффорд Рейнджерс | 3:2 | Мур Грін |
24 листопада | Свіндон Таун | 4:1 | Брентфорд |
24 листопада | Шеффілд Юнайтед | 3:0 | Берско |
24 листопада | Транмер Роверз | 9:0 | Лемінгтон |
24 листопада | Вікем Вондерерз | 0:3 | Кройдон |
24 листопада | Кіддермінстер Гарріерз | 0:2 | Блекберн Роверз |
24 листопада | Барнслі | 5:2 | Гартліпул Юнайтед |
24 листопада | Портсмут | 1:0 | Ньюпорт Каунті |
24 листопада | Карлайл Юнайтед | 3:3 | Галл Сіті |
28 листопада Перегравання | Галл Сіті | 0:2 | Карлайл Юнайтед |
24 листопада | Олтрінгем | 3:0 | Кру Александра |
24 листопада | Блайт Спартанс | 0:2 | Менсфілд Таун |
24 листопада | Майнгед | 1:2 | Чешем Юнайтед |
24 листопада | Галіфакс Таун | 2:0 | Скарборо |
24 листопада | Вілдстоун | 0:1 | Саутенд Юнайтед |
24 листопада | Моркем | 1:1 | Ротергем Юнайтед |
27 листопада Перегравання | Ротергем Юнайтед | 2:0 | Моркем |
24 листопада | Йорк Сіті | 5:2 | Мосслі |
24 листопада | Герефорд Юнайтед | 1:0 | Нортгемптон Таун |
24 листопада | Олдершот | 4:1 | Ексетер Сіті |
24 листопада | Пітерборо Юнайтед | 1:2 | Борнмут |
24 листопада | Гарлоу Таун | 2:1 | Лейтонстоун-енд-Ілфорд |
24 листопада | Колчестер Юнайтед | 1:1 | Плімут Аргайл |
27 листопада Перегравання | Плімут Аргайл | 0:1 | Колчестер Юнайтед |
24 листопада | Нанітон Боро | 3:3 | Нортвіч Вікторія |
26 листопада Перегравання | Нортвіч Вікторія | 3:0 | Нанітон Боро |
24 листопада | Грейвсенд-енд-Нортфліт | 0:1 | Торкі Юнайтед |
24 листопада | Солсбері Сіті | 1:2 | Міллволл |
24 листопада | Слау Таун | 3:1 | Хангерфорд Таун |
24 листопада | Бертон Альбіон | 0:2 | Бері |
24 листопада | Фергем Таун | 2:3 | Мертір-Тідвіл |
24 листопада | Брендон Юнайтед | 0:3 | Бредфорд Сіті |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
15 грудня | Кройдон | 1:1 | Міллволл |
18 грудня Перегравання | Міллволл | 3:2 | Кройдон |
15 грудня | Дарлінгтон | 0:1 | Бредфорд Сіті |
15 грудня | Бері | 0:0 | Йорк Сіті |
18 грудня Перегравання | Йорк Сіті | 0:2 | Бері |
15 грудня | Йовіл Таун' | 1:0 | Слау Таун |
15 грудня | Редінг' | 3:1 | Баркінг |
15 грудня | Волсолл | 1:1 | Галіфакс Таун |
18 грудня Перегравання | Галіфакс Таун | 1:1 | Волсолл |
24 грудня Перегравання | Галіфакс Таун | 2:0 | Волсолл |
15 грудня | Грімсбі Таун | 2:0 | Шеффілд Юнайтед |
15 грудня | Донкастер Роверз | 1:2 | Менсфілд Таун |
15 грудня | Транмер Роверз | 2:2 | Рочдейл |
18 грудня Перегравання | Рочдейл | 2:1 | Транмер Роверз |
15 грудня | Карлайл Юнайтед | 3:0 | Шеффілд Венсдей |
15 грудня | Саутенд Юнайтед | 1:1 | Гарлоу Таун |
18 грудня Перегравання | Гарлоу Таун | 1:0 | Саутенд Юнайтед |
15 грудня | Герефорд Юнайтед | 1:2 | Олдершот |
15 грудня | Ротергем Юнайтед | 0:2 | Олтрінгем |
15 грудня | Колчестер Юнайтед | 1:0 | Борнмут |
17 грудня | Блекберн Роверз | 2:0 | Стаффорд Рейнджерс |
18 грудня | Честер Сіті | 1:0 | Барнслі |
18 грудня | Вімблдон | 0:0 | Портсмут |
24 грудня Перегравання | Портсмут | 3:3 | Вімблдон |
5 січня Перегравання | Вімблдон | 0:1 | Портсмут |
18 грудня | Саутенд Юнайтед | 3:3 | Торкі Юнайтед |
22 грудня Перегравання | Торкі Юнайтед | 3:2 | Саутенд Юнайтед |
19 грудня | Чешем Юнайтед | 1:1 | Мертір-Тідвіл |
22 грудня Перегравання | Мертір-Тідвіл | 1:3 | Чешем Юнайтед |
5 січня | Нортвіч Вікторія | 2:2 | Віган Атлетік |
7 січня Перегравання | Віган Атлетік | 1:0 | Нортвіч Вікторія |
Третій раунд
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
4 січня | Бристоль Роверз | 1:2 | Астон Вілла |
5 січня | Бристоль Сіті | 6:2 | Дербі Каунті |
5 січня | Бернлі | 1:0 | Сток Сіті |
5 січня | Ліверпуль | 5:0 | Грімсбі Таун |
5 січня | Престон Норт-Енд | 0:3 | Іпсвіч Таун |
5 січня | Йовіл Таун | 0:3 | Норвіч Сіті |
5 січня | Редінг | 2:0 | Колчестер Юнайтед |
5 січня | Лестер Сіті | 1:1 | Гарлоу Таун |
8 січня Перегравання | Гарлоу Таун | 1:0 | Лестер Сіті |
5 січня | Ноттс Каунті | 1:3 | Вулвергемптон Вондерерз |
5 січня | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:1 | Вест Гем Юнайтед |
8 січня Перегравання | Вест Гем Юнайтед | 2:1 | Вест-Бромвіч Альбіон |
5 січня | Сандерленд | 0:1 | Болтон Вондерерз |
5 січня | Лутон Таун | 0:2 | Свіндон Таун |
5 січня | Евертон | 4:1 | Олдершот |
5 січня | Рексем | 6:0 | Чарльтон Атлетік |
5 січня | Ньюкасл Юнайтед | 0:2 | Честер Сіті |
5 січня | Тоттенгем Готспур | 1:1 | Манчестер Юнайтед |
9 січня Перегравання | Манчестер Юнайтед | 0:1 | Тоттенгем Готспур |
5 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 1:2 | Вотфорд |
5 січня | Міллволл | 5:1 | Шрусбері Таун |
5 січня | Карлайл Юнайтед | 3:2 | Бредфорд Сіті |
5 січня | Олдем Атлетік | 0:1 | Ковентрі Сіті |
5 січня | Олтрінгем | 1:1 | Лейтон Орієнт |
9 січня Перегравання | Лейтон Орієнт | 2:1 | Олтрінгем |
5 січня | Менсфілд Таун | 0:2 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
5 січня | Кардіфф Сіті | 0:0 | Арсенал |
8 січня Перегравання | Арсенал | 2:1 | Кардіфф Сіті |
5 січня | Галіфакс Таун | 1:0 | Манчестер Сіті |
5 січня | Чешем Юнайтед | 0:2 | Кембридж Юнайтед |
5 січня | Лідс Юнайтед | 1:4 | Ноттінгем Форест |
5 січня | Бірмінгем Сіті | 2:1 | Саутгемптон |
5 січня | Свонсі Сіті | 2:2 | Крістал Пелес |
8 січня Перегравання | Крістал Пелес | 3:3 | Свонсі Сіті |
14 січня Перегравання | Свонсі Сіті | 2:1 | Крістал Пелес |
8 січня | Рочдейл | 1:1 | Бері |
21 січня Перегравання | Бері | 3:2 | Рочдейл |
8 січня | Блекберн Роверз | 1:1 | Фулгем |
15 січня Перегравання | Фулгем | 0:1 | Блекберн Роверз |
9 січня | Портсмут | 1:1 | Мідлсбро |
14 січня Перегравання | Мідлсбро | 3:0 | Портсмут |
14 січня | Челсі | 0:1 | Віган Атлетік |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
26 січня | Честер Сіті | 1:0 | Міллволл |
26 січня | Бристоль Сіті | 1:2 | Іпсвіч Таун |
26 січня | Бері | 1:0 | Бернлі |
26 січня | Вотфорд | 4:3 | Гарлоу Таун |
26 січня | Ноттінгем Форест | 0:2 | Ліверпуль |
26 січня | Блекберн Роверз | 1:0 | Ковентрі Сіті |
26 січня | Болтон Вондерерз | 2:0 | Галіфакс Таун |
26 січня | Вулвергемптон Вондерерз | 1:1 | Норвіч Сіті |
30 січня Перегравання | Норвіч Сіті | 2:3 | Вулвергемптон Вондерерз |
26 січня | Евертон | 3:0 | Віган Атлетік |
26 січня | Свіндон Таун | 0:0 | Тоттенгем Готспур |
30 січня Перегравання | Тоттенгем Готспур | 2:1 | Свіндон Таун |
26 січня | Карлайл Юнайтед | 0:0 | Рексем |
29 січня Перегравання | Рексем | 3:1 | Карлайл Юнайтед |
26 січня | Арсенал | 2:0 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
26 січня | Бірмінгем Сіті | 2:1 | Мідлсбро |
26 січня | Кембридж Юнайтед | 1:1 | Астон Вілла |
30 січня Перегравання | Астон Вілла | 4:1 | Кембридж Юнайтед |
26 січня | Лейтон Орієнт | 2:3 | Вест Гем Юнайтед |
26 січня | Свонсі Сіті | 4:1 | Редінг |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
16 лютого | Ліверпуль | 2:0 | Бері |
16 лютого | Блекберн Роверз | 1:1 | Астон Вілла |
20 лютого Перегравання | Астон Вілла | 1:0 | Блекберн Роверз |
16 лютого | Болтон Вондерерз | 1:1 | Арсенал |
19 лютого Перегравання | Арсенал | 3:0 | Болтон Вондерерз |
16 лютого | Вулвергемптон Вондерерз | 0:3 | Вотфорд |
16 лютого | Евертон | 5:2 | Рексем |
16 лютого | Іпсвіч Таун | 2:1 | Честер Сіті |
16 лютого | Тоттенгем Готспур | 3:1 | Бірмінгем Сіті |
16 лютого | Вест Гем Юнайтед | 2:0 | Свонсі Сіті |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
8 березня | Вотфорд | 1:2 | Арсенал |
8 березня | Евертон | 2:1 | Іпсвіч Таун |
8 березня | Тоттенгем Готспур | 0:1 | Ліверпуль |
8 березня | Вест Гем Юнайтед | 1:0 | Астон Вілла |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
12 квітня | Ліверпуль | 0:0 дч | Арсенал |
12 квітня | Вест Гем Юнайтед | 1:1 дч | Евертон |
16 квітня | Ліверпуль | 1:1 дч | Арсенал |
16 квітня | Вест Гем Юнайтед | 2:1 дч | Евертон |
28 квітня | Ліверпуль | 1:1 дч | Арсенал |
1 травня | Ліверпуль | 0:1 | Арсенал |
Фінал
Докладніше: Фінал кубка Англії з футболу 1980
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase
- Кубок Англії на rsssf
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |